Vlastnosti redakčního systému

Redakční a publikační systém cms core splňuje důležité vlastnosti moderního redakčního systému pro kvalitní webové stránky a různé projekty.

Výkonnost

Jedna z klíčových vlastností je výkonnost celého systému při rozsáhlých webových aplikací s velkou návštěvností. Díky tomu se webové stránky načítají bleskově rychle a také ušetříte náklady na provoz složitých projektů. Již pri návrhu architektury výkonnost byla jednou z nejdůležitějších vlastností, takže při jakémkoliv rozšíření systému je výkonnost zachována.

Modularita, rozšířitelnost

Redakční systém je celý modulární, kde základní modul Webové stránky je jádro systému a ostatní moduly jej rozšiřují. Díky propojení modulů je správa obsahu jednoduchá. Každý modul je konfigurovatelný tak, aby uživatelé administrace spravovali jen potřebný obsah. Rozšíření o moduly je jednoduché a časově flexibilní díky kvalitní architektuře a komponentám.

Bezpečnost

Redakční systém cms core je vysoce bezpečný, a to z několika pohledů. Nepoužívá žádné open-source řešení, ale veškeré vlastně napsané kódy. Pro některé webové stránky a také pro administraci proběhlo několik bezpečnostních auditů, díky kterým se v minulosti opravili některé drobné nedostatky, a dnes je celý systém bezpečný a stabilní. Administrační rozhraní je plně oddělené od webových stránek, můžete nastavovat přesné oprávnění různým uživatelům, a je možnost zvolit několik druhů autentifikace uživatele při přihlášení.

Jednoduché ovládání

Administrační rozhraní klade důraz na jednoduchost ovládání a díky detailní konfigurace uživatelé spravují jen konkrétní obsah. Design administrace je moderní a lze jej jednoduše upravit pro potřeby partnerů.