Spolupráce, využití redakčního systému

Nabízíme spolupráci reklamním agenturám a tvůrcům webových stránek, kde mohou využívat redakční a publikační systém cms core. Mají tak k dispozici výkonný, bezpečný a stabilní nástroj pro webové stránky a aplikace. Mají možnost rozšiřovat moduly, nebo se obrátit na tvůrce, který zajistí potřebné rozšíření dle potřeb. Již nyní využívá redakční systém, ať již originální či v různých variacích, několik agentur pro své klienty.

Výhody využití redakčního systému cms core

Redakční systém cms core je výkonný nástroj pro správu obsahu, ať již webových stránek, nebo obecně například pro flash a další média. Celý systém je stabilní, výkonný pro vysoce navštěvované aplikace, ověřený na mnoha větších projektů (i mezinárodních) a je bezpečný. Jsou to klíčové a důležité vlastnosti kvalitního systému.

Hlavní výhoda je, že máte již hotové řešení, které lze dobře nakonfigurovat dle potřeb webu či aplikace. Nemusí jít jen o webové stránky, ale obecně o jakýkoliv obsah, jehož strukturu lze nastavait.

Samozřejmostí je možnost obrátit se na technickou podporu, a to z několika důvodů

  • řešení různých situací při provozu stránek či aplikací
  • rozšíření o specifické nové části
  • zaškolení k nasazení, konfiguraci a rozšiřování systému vlastními zdroji

V případě rozšíření o jednoduché funkce či celé moduly je možnost toto doprogramovat z naší strany. Snažíme se, aby jednotlivé funkční celky byly universální pro další použití, ale při zachování konečného jednoduchého ovládání v administračním rozhraní pro koncové uživatele. Díky tomuto přístupu již dnes hotové moduly vyhovují mnoha potřebám klientů.

Aktualizace ať již jádra systému nebo jednotlivých modulů jsou přístupné po ověření na několika projektech, a jsou distribuována partnerům bez omezení. Máte tak nástroj, který se stále vyvýjí. Zaručujeme kompatibilitu aktualizací, každá verze nejsou jen nové aplikační soubory, ale také instalace aktualizace na již stávajících projektech.

Rozšíření redakčního systému

Redakční a publikační systém cms core je naržen tak, aby jeho rozšíření bylo jedndoché, a hlavně časově nenáročné - což je důležité z pohledy ceny. Ve srovnání s jyními redakčními systémy je ušetření nákladů výrazné.

Rozšíření je možné ať již u stávajících modulů pomocí plugins, nebo je možné vytvořit nový modu, který může být universální pro další pouřití, ale také specifický dle konkrétních potřeb daného webu či aplikace. Již dnes je vytvořeno několik specifických modulů pro konkrétní webové stránky klientů.

Podmínky spolupráce

Podmínky spolupráce jsou individuelní, a to vždy dle potřeb a představy partnera, který chce redakční systém používat pro své klienty.

Jednorázové instalace

Redakční systém provozujeme také pro projekty bez nutností stát se našim partnerem. Webovou stránku či aplikaci vám zprovozníme na redakčním systému, a nakonfigurujeme tak, abyste pohodlně spravovali svůj projekt díký přehlednému administračnímu rozhraní. Máme vlastní technické zázemí pro provoz takových projektů s vysokou garancí dostupnosti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.