Výkonný redakční a publikační systém

Výkonný redakční a publikační systém cms core je navržen pro vysoce navštěvované webové stránky a aplikace s důrazem na jednoduchou správu díky přehlednému administračnímu rozhraní. Kvalitní architektura umožňuje jednoduché rozšíření systému pro konkrétní projekt.

Výkonný redakční a publikační systém

Výkonný, kvalitní, stabilní a bezpečné řešení pro vaše webové stránky, portály a projekty je dosaženo několikaletým vývojem systému. Aktuální verze je vytvořena díky praxe z dřívějších verzí, ale také díky programování jiných systémů a inspirací různých jiných řešení. Nový redakční systém má tak kvalitní architekturu při zachování jednoduchého ovládání administračního rozhraní.

Vlastnosti redakčního a publikačního systému cms core

Při návrhu systému byl kladen důraz na nejdůležitější vlastnosti kvalitního redakčního systému

  • výkonnost,
  • modularita,
  • bezpečnost.

Moduly redakčního systému cms core

Prohlédnete si nejběžnější moduly redakčního systému cms core. Moduly se stále rozšiřují, a mnoho klientů používá specifické moduly šité na míru. Seznam proto obsahuje universální moduly, kde každý modul se konfiguruje na konkrétní webové stránky a aplikace (dle typy obsahu, designu). Práce s administrací je tak díky tomu intuitivní a vždy editujete jen potřebné údaje.

Ukázky administrace

Prohlédněte si administrační rozhraní, díky kterému si můžete spravovat webové stránky. Vzhled administrace je moderní, ovládání je intuitivní, a veškerá editace stránek je přizpůsobena dle konkrétního obsahu.

Rozšířitelnost, modularita

Rozšířitelnost je jedna z klíčových vlastností redakčního a publikačního systému cms core.
Pro konkrétní webové stránky se vytváří jednoduché rozšíření (plugins), nebo kompletní moduly.
Rozšíření je jednoduché, a to díky kvalitní architektuře celého systému.

Technické parametry